Milletvekili Erol Kanser Hastalığına Yakalandığını açıkladı.

Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kanser hastalığına yakalandığını açıkladı

Milletvekili Erol Kanser Hastalığına Yakalandığını Açıkladı Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kanser hastalığına yakalandığını açıkladı. Milletvekili Gürsel Erol, "Hastalığım nedeniyle siyasete kısa bir süreliğine ara veriyorum" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Kanal 23 Televizyonu’nda yayınlanan ve Genel Yayın Yönetmeni Arif Çakmak’ın hazırlayıp sunduğu “Ayrıntı” programına katıldı. Milletvekili Erol, kendisine prostat kanseri hastalığına yakalandığını duyurdu.

EROL: SİYASETE SAĞLIK SORUNLARIM NEDENİYLE ARA VERECEĞİM Milletvekili Erol, “Hastalığım nedeniyle siyasete kısa bir süreliğine ara veriyorum. Evet bir prostat kanseri teşhisi konuldu. Ama sevindirici olan başında yakalamışız. Ameliyat olacağız. Allah yardımcımız olsun. Sonuçta bu bir ameliyat. Riski var mı? Her ameliyatın riski vardır. Ama ben hep kendi inanç değerlerime inamışımdır. Allah yardımcımız olsun diyorum. En kısa zamanda kaldığımız yerden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ayışığı  medya grubumuz olarak prostat kanseri hastalığına yakalanan Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz…

POLİTİKA 26.12.2021 22:33:00 0