Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Gezin'de

Ak Parti İl Başkanlığı tarafından, Maden ve köylerinin sorunlarını istişare etmek amacıyla genişletilmiş yerel buluşma toplantısı düzenlendi.

Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Ak Parti ile birlikte bireysel özgürlüklerin arttığını dile getirdi. Yıldırım, bazı odaklar tarafından fırsat bulunduğu anda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 yıllık emeklerinin Menderes döneminde olduğu gibi heba edileceğini kaydetti.
AK Parti İl Başkanlığı tarafından Maden bölgesi muhtarlarıyla genişletilmiş yerel buluşma toplantısı gerçekleştirildi.
Gezin’de düzenlenen toplantıya, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Ak Parti İl Teşkilat Başkanı Cengiz Taş, Ak Parti İl Başkan Yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri,  AK Parti Maden İlçe Başkanı Ramazan Sekmen,  İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, Özel İdare Genel Sekreteri Ali Şiş, Orman Bölge Müdürü Salih Çetiner, AFAD Müdürü Osman Pıhtılı, Harput Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turan Kurnaz, 38 köy muhtarı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ak Parti İl Teşkilat Başkanı Cengiz Taş, toplantının amacının Maden ve köylerinin sorunlarını istişare etmek olduğunu belirterek: “ Amacımız Maden bölgemizde ve Maden’e bağlı köylerimizin ve mezralarımızın sorunlarını, taleplerini, isteklerini sizlerle birlikte istişare ederek değerlendirip bir takım tespitlerde bulunmak” dedi.

 “AK PARTİ İKTİDARINDA BİREYSEL ÖZGÜRLÜKLER ARTTI”

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da, AK Parti ile birlikte ülkede her alanda değişim yaşandığını belirterek, bireysel özgürlüklerin arttığını dile getirerek; “ Her birimiz bu iktidar ile birlikte onurlu insanlar olduğumuz hatırlamaya başladık.” Dedi.

 “FIRSAT BULSALAR 19 YILLIK EMEKLERİNİN DE YILLAR ÖNCE OLDUĞU GİBİ HEBA EDECEKLER”

Yıllar önce darbeci askerler tarafından idam edilen dönemin Başbakanı Adnan Menderes’in ülke için fedakârca çalıştığını dile getiren Başkan Yıldırım, günümüzde bazı odaklar tarafından fırsat bulunduğu anda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 yıllık emeklerinin de yıllar önce olduğu gibi heba edileceğini kaydetti. AK Partili olup olmamak ayrı bir konu Lidere sahip çıkmak lazım. Uygun görüyorsanız onun yol arkadaşlarına da zamanı gelince oy verirsiniz ya da vermezsiniz o sizin takdiriniz ben buraya oy istemek içinde gelmedim. O tamamen seçmenin hür iradesidir.
Öte yandan toplantının ardından AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Çaydaçıra Mahallesinde hizmete giren güzellik salonunun açılışına katıldı.

POLİTİKA 13.06.2021 09:25:00 0