Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım: 'Cumhurbaşkanımız, Elazığ'dan memnun ayrıldı'

Ak Parti Elazığ il Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Elazığ'dan memnun ayrıldığını söyledi.

Ak Parti Elazığ il Başkanı Şerafettin Yıldırım, Erdoğan’ın helikopterle şehrin üzerinden inceleme yaptığını kısa zamanda çok büyük işlere imza atıldığını fark ederek emeği geçenlere teşekkür ettiğini belirtti. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 bakan ve çok sayıda Milletvekili ve Genel Müdür ile Elazığ’a geldiğini ifade eden Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Erdoğan’ın gelişi ile moral bulduklarını söyledi. 

Helikopterle şehir üzerinde tur atarak TOKİ konutlarını havadan kontrol eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın memnun olduğuna dikkat çeken Başkan Yıldırım,” İlçelerden gelenler ve yol boyu  sevgi gösterisinde bulunanlarla bir coşku seli oluşturuldu ve hasret giderildi. Tekrar Elazığ’a gelip biten konutların anahtar teslimini yapacağız sözünü verdi. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu gezisi bize moral oldu. Bu gezi Pandemi olmasına rağmen halktan çok ciddi bir teveccüh gördü. “ dedi.

POLİTİKA 28.01.2021 20:09:00 0